Доставка «Нова Пошта»
Безкоштовна доставка
Короткий опис
Стіл-трансформер для ноутбука COMFY HOME™ Kombi A3 Стіл-трансформер А3 у своєму роді унікальний тим, що ширина стільниці з логічністю змінюється з 67 см до 120 см. Невелика вага та наявність спеціальних коліщаток роб... Читати далі...
Короткі атрибути
Безкоштовна доставка
Кредит
Палітра кольорів
Стіл-трансформер для ноутбука COMFY HOME™ Kombi A3
Стіл-трансформер А3 у своєму роді унікальний тим, що ширина стільниці з логічністю змінюється з 67 см до 120 см.
Невелика вага та наявність спеціальних коліщаток робить стіл під ноутбук мобільним, що дозволяє його використання практично в будь-якому місці приміщення. Хоча столик і не великий, але в ньому передбачено все необхідне: полиця для принтера Полиця для папок і книг, тумб в яку можна ховати ноутбук і багато чого іншого. Варіанти використання: стіл для комп'ютера, стіл для ноутбука, стіл. За допомогою комп'ютерного столу COMFY HOME™ Kombi А3 Ви зможете створити функціональне, зручне та комфортне робоче місце. Стережіться підробок. Авторські права на території України належать компанії COMFY HOME™. Усі інтелектуальні права на продукцію захищені законами України
| Характеристики | |
| Колір | Дуб молочний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матріал | ЛДСП |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Товщина кромки | ПВХ 0,5 мм |
| Тип | Стіл для ноутбука |
| Ширина | 670-1200 мм |
| Глибина | 480-630 мм |
| Висота | 760 мм |
| Гарантія | 12 місяців |