Доставка «Нова Пошта»
Безкоштовна доставка
Короткий опис
Комп'ютерний навісний стіл COMFY HOME™ AirTable™ R1 Kit Навісний стіл для комп'ютера AirTable™ R1 Kit стане чудовим рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони як в офісі, так і в домашніх умовах. A... Читати далі...
Короткі атрибути
Доступні опції
Безкоштовна доставка
Кредит
Палітра кольорів
Комп'ютерний навісний стіл COMFY HOME™ AirTable™ R1 Kit
Навісний стіл для комп'ютера AirTable™ R1 Kit стане чудовим рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони як в офісі, так і в домашніх умовах.
AirTable™ R1 Kit складається з двох частин – це стіл та навісна полиця. У столі є ніші та ящик для зберігання. За бажання стіл можна додатково укомплектувати поличкою для клавіатури.
Навісна полиця стане компактним та зручним місцем для зберігання всіляких речей.
Навісний стіл виготовлений з якісної ламінованої деревинно-стружкової плити (ЛДСП). При виготовленні навісного столу використовуються тільки якісні та сертифіковані матеріали та комплектуючі.
Навісний стіл COMFY HOME™ AirTable™ R1 Kit постачається в розібраному вигляді та вимагає подальшого складання та монтажу на стіну.
У комплекті зі столом поставляються всі необхідні меблеві елементи кріплення для складання столу і кріплення для монтажу столу на стіну (бетон, повнотіла цегла). Варіанти використання: комп'ютерний стіл, стіл для ноутбука, письмовий стіл. Переваги столу: сучасний дизайн, що займає мінімальну площу, універсальність. Стіл можна використовувати і для роботи за ноутбуком, і для роботи за стаціонарним комп'ютером.
| Характеристики | |
| Колір | Венге+дуб молочный |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матріал | ЛДСП |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Товщина кромки | 0,5-1 мм, ПВХ |
| Тип | Навісний стіл |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Гарантія | 12 місяців |