Доставка «Нова Пошта»
Безкоштовна доставка
Короткий опис
Комп'ютерний навісний стіл COMFY HOME™ AirTable- I сонома/білий Навісний стіл для комп'ютера COMFY HOME™ AirTable-I стане чудовим рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах. Навісн... Читати далі...
Короткі атрибути
Доступні опції
Безкоштовна доставка
Кредит
Палітра кольорів
Комп'ютерний навісний стіл COMFY HOME™ AirTable- I сонома/білий
Навісний стіл для комп'ютера COMFY HOME™ AirTable-I стане чудовим рішенням для створення повноцінної та комфортної робочої зони в домашніх умовах. Навісний стіл виготовлений з якісної ламінованої деревинно-стружкової плити (ЛДСП). При виготовленні навісного столу використовуються тільки якісні та сертифіковані матеріали та комплектуючі.
Навісний стіл AirTable-I поставляється в розібраному вигляді і вимагає подальшого збирання та монтажу на стіну.
У комплекті зі столом поставляються всі необхідні меблеві елементи кріплення для складання столу і кріплення для монтажу столу на стіну (бетон, повнотіла цегла). Варіанти використання: комп'ютерний стіл, стіл для ноутбука, письмовий стіл. Переваги столу займає мінімальну площу, універсальність. Стіл можна використовувати і для роботи за ноутбуком, і для роботи за стаціонарним комп'ютером. Бічні полиці регулюються за висотою, що дозволяє підібрати оптимальну висоту ніш під Ваші потреби. Гарантія 18 місяців. Сучасний дизайн
Стережіться підробок. Усі авторські права на території України на навісний стіл Air Table© належать компанії "COMFY HOME™".
Усі інтелектуальні права на продукцію захищені законами України!
Патент на навісний стіл № 102563 видано відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі».
| Характеристики | |
| Колір | Сонома+білий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матріал | ЛДСП |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Товщина кромки | 0,5-1 мм, ПВХ |
| Тип | Навісний стіл |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Гарантія | 12 місяців |