Доставка «Нова Пошта»
Безкоштовна доставка
Короткий опис
ГЕЙМЕРСКИЙ ІГРОВИЙ СТІЛ TRON - 3 Невеликий геймерский столик для великих гравців - TRON - 3. Столик TRON - 3 - це версія геймерский столів з серії столів TRON. Версія 1 - TRON - 1 прямий стіл Версія 2 - TRON ... Читати далі...
Короткі атрибути
Доступні опції
Безкоштовна доставка
Кредит
Палітра кольорів
ГЕЙМЕРСКИЙ ІГРОВИЙ СТІЛ TRON - 3
Невеликий геймерский столик для великих гравців - TRON - 3.
Столик TRON - 3 - це версія геймерский столів з серії столів TRON.
Версія 1 - TRON - 1 прямий стіл
Версія 2 - TRON - 2 кутовий стіл
Версія 3 TRON - 3 - це найменший столик з сімейства геймерских столів "TRON".
Функціональність і стиль столика допоможе Вам грамотно організувати свій ігровий простір.
ХАРАТЕРИСТИКИ СТІЛ TRON - 3
Ширина: 80 см
Глибина: 70 см
Висота: 75 см
Матеріал стільниці : ЛДСП (деревостружкова ламінована плита)
Товщина ЛДСП : 18 мм
Кромка стільниці : ПВХ, 1 мм
Кромка основи : 0,5-0,8 мм
Колір стільниці : чорний
Колір кромки : лайм
Складність складання столу : середня складність
Остерігайтеся підробок Дизайн розроблений конструкторами компанії "ZEUS - Game" Авторські права на території України належать компанії "ZEUS - Game" Усі інтелектуальні права на продукцію захищені законом України Офіційна гарантія складає 18 місяців.
По закінченню гарантійного терміну, при ушкодженні або якій-небудь деформації виробу, є можливість замінити пошкоджену деталь.
| Характеристики | |
| Колір | Чорний/лайм |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина ДСП | 18 мм |
| Товщина кромки | 0,6-1 мм, ПВХ |
| Тип | Геймерський стіл |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 750 мм |