Доставка «Нова Пошта»
Безкоштовна доставка
Короткий опис
Геймерський (ігровий) стіл "CH"" Frost Стіл Frost – яскравий та сучасний дизайн столу відмінно впишеться практично у будь-який офісний та домашній інтер'єр. Основною особливістю столу є його ергономічність. Глибока виїмк... Читати далі...
Короткі атрибути
Безкоштовна доставка
Кредит
Палітра кольорів
Геймерський (ігровий) стіл "CH"" Frost Стіл Frost – яскравий та сучасний дизайн столу відмінно впишеться практично у будь-який офісний та домашній інтер'єр. Основною особливістю столу є його ергономічність. Глибока виїмка на стільницю дозволить розташуватися набагато зручніше і комфортніше, ніж за столом з прямою стільницею. Геймерський стіл Frost, може бути виготовлений, на замовлення за індивідуальними розмірами та в інших кольорах. У комплект поставки входять: - Стіл геймера Frost - Підставка під ігровий системний блок Матеріали: Каркас столу – ламіноване ДСП товщиною 16 мм. Стільниця – ламіноване ДСП товщиною 16 мм. Край каркаса – 0,5 - 1 мм (залежно від кольору) Крайка стільниці – 2 мм. Колір столу – чорний Колір крайки – чорна Максимальне навантаження до 100 кг Розміри: Ширина – 1200 мм Глибина – 800 мм Висота – 750 мм Функціональні характеристики: Стіл для геймерів Офісний стіл Письмовий стіл Додатково: Код товару: ПЗМ-35 Країна-виробник – Україна Країна реєстрації бренду – Україна. Гарантія 12 місяців
| Характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матріал | ЛДСП |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Товщина кромки | Кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші торці ПВХ 0,5 мм |
| Тип | Геймерський стіл |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Гарантія | 12 місяців |