Доставка «Нова Пошта»
Безкоштовна доставка
Короткий опис
Геймерський стіл Comfy-Home Darrius - це сучасний і стильний предмет меблів, який ідеально підходить для будь-якого сучасного житлового простору. Стіл виготовлений з високоякісного ЛДСП з червоною крайкою, що надає йому ... Читати далі...
Короткі атрибути
Безкоштовна доставка
Кредит
Палітра кольорів
Геймерський стіл Comfy-Home Darrius - це сучасний і стильний предмет меблів, який ідеально підходить для будь-якого сучасного житлового простору. Стіл виготовлений з високоякісного ЛДСП з червоною крайкою, що надає йому елегантного та сучасного вигляду. Стільниця прямокутна із закругленими, безпечними краями, а ніжки виготовлені з металу із чорним покриттям. Стіл Darrius - це ідеальний вибір для будь-якого будинку чи офісу, стильне та практичне рішення для будь-якої кімнати. Завдяки міцній конструкції та елегантному дизайну цей стіл стане улюбленим предметом меблів на довгі роки. "Comfy-Home" Darrius ідеально підходить для створення сучасної зони для геймера. Переваги: Стіл має ергономічний трапецієподібний виріз на стільниці, що знижує навантаження на суглоби. Він доступний у різних кольорах і виготовлений з високоякісних та екологічно чистих матеріалів, таких як ламінована ДСП та крайка ПВХ для додаткового захисту від ударів та вологи. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами. Варіанти використання: Ігровий (геймерський) стіл Комп'ютерний стіл Письмовий стіл Офісний стіл Характеристики: Форма столу: прямий Тип: геймерський стіл Ширина: 1400 мм Глибина: 920 мм Висота стільниці: 750 мм Загальна висота: 880 мм Матеріал ЛДСП: 16 мм Край стільниці: ПВХ 2 мм. Крайка каркаса: ПВХ 0,5 мм. Колір столу – чорний Колір крайки – червона Максимальне навантаження до 100 кг Особливості: ергономічна стільниця, полиця для монітора Країна-виробник: Україна Бренд: Comfy-Home Гарантія: 12 місяців
| Характеристики | |
| Висота стільниці | 750 мм |
| Колір | Чорний+червоний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Матріал | ЛДСП |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Товщина кромки | Кромка стільниці ПВХ 2 мм / інші торці ПВХ 0,5 мм |
| Тип | Геймерський стіл |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 920 мм |
| Висота | 880 мм |
| Гарантія | 12 місяців |