Геймерський стіл
Навіщо потрібен геймерський стіл
Активна гра на комп'ютері протягом багатьох годин без особливих шкідливих наслідків цілком можлива. Для цього тільки треба обладнати добре продумане робоче місце, що відповідає вимогам ергономіки і функціональності. Йдеться перш за все про якісний геймерський стіл. Він істотно відрізняється від рядового комп'ютерного «притулку» - і не тільки вкрай витонченим дизайном і колоритом.
Специфіка таких меблів полягає в використанні просторій стільниці. Там можна поставити всі необхідні пристосування, не обмежуючи робочу зону. Мало того, придбавши справжній геймерський робочий стіл, можна буде грати комфортно напівсидячи або напівлежачи, зменшуючи ліктьову навантаження, настільки стомлюючу часом гравців. На поверхні відсутні сторонні предмети. Іншими важливими особливостями виявляються:
• загальне мінімалістичне виконання;
• вибір цікавих кольорів;
• домінування стилістики кіберпанку;
• нестандартне виконання верхньої зони (а іноді і ніжок).
Але просто так купити геймерський стіл недостатньо - часом покупка неабияк засмучує. Проблеми викликають і новинки, і вже давно зарекомендували себе моделі, які обрані без урахування технічних нюансів. При виборі розміру можна обмежитися визначенням зони в кімнаті, куди поставлять новий предмет. Куди більш значуща число застосовуваних елементів в ході гри, в тому числі число моніторів. Також треба звертати увагу на число вилучень або перепадів висоти, на додаток колонками, на зростання гравця (що визначає ширину столу).
Хороший ігровий комп'ютерний стіл - це той, який дозволяє виключити упор ступень в стіну і в інші місця. А ось підтримка для рук - далеко не таке обов'язкова умова, як часто думають. Багато що залежить від того, чи потрібна вона конкретного користувача, який вирішив поганяти монстрів або звести віртуальний місто. Надбудови - палиця з двома кінцями. Так, туди зручно прибирати все зайве з поверхні. Але і візуальна перевантаження, захаращення їх навряд чи будуть розумним рішенням. Нарешті, для багатьох гравців критично важливим моментом виявляється підсвічування.
Конкретні варіанти геймерських комп'ютерних столів
У нас можна придбати геймерський комп'ютерний стіл Sputnik. Сам він має домінуючий чорний колір, проте оснащений червоною крайкою. Конструкція відрізняється незначними розмірами. Ця обставина дозволяє розташовувати її в будь-якій частині приміщення без втрати ергономіки і зручності процесу. Спеціальний виріз дозволяє повністю розмістити руки на поверхні, що скорочує навантаження на суглоби і є відмінною профілактикою тунельного синдрому. Ширина конструкції становить 80 сантиметрів.
Можна також купити комп'ютерний стіл Igrok-4. Його переваги стосуються як дизайну, так і ергономіки, продуманості виконання. Розробники постаралися домогтися найвищого комфорту для тих, кому належить довгі години сидіти перед екраном. Варто зазначити, що така модель підійде ще й для бухгалтерів, менеджерів, програмістів і багатьох інших людей, яким доводиться постійно працювати за комп'ютером.
Хорошу репутацію обґрунтовано має і геймерський ігровий стіл Ivar-1200. Він коштує порівняно мало, що знову ж таки досягається без втрати ергономічних якостей. Розробники постаралися мінімізувати навантаження на хребетний стовп і суглоби. З двох сторін поверхні стільниці є кабель-канал. Її торці прикриті особливо стійкою до ударів поліхлорвінілової кромкою товщиною 3 міліметри. Заявлена здатність переносити навантаження до 100 кілограмів. Можливе використання в якості простого комп'ютерного або письмового столу.