Доставка «Новой Почтой»
Бесплатная доставка
Краткое описание
Створено для безкомпромісних гравців! Крісло 2E GAMING HIBAGON II – виняткове поєднання стилю, комфорту та функціональності, розроблене для інтенсивних ігрових сесій і продуктивної роботи за комп’ютером. Опис 2E Gam... Читать далее...
Краткие характеристики
Бесплатная доставка
Кредит
Палитра цветов
Створено для безкомпромісних гравців! Крісло 2E GAMING HIBAGON II – виняткове поєднання стилю, комфорту та функціональності, розроблене для інтенсивних ігрових сесій і продуктивної роботи за комп’ютером.
Опис 2E Gaming Ігрове крісло HIBAGON II Black/Camo
Стильний дизайн переможців
Камуфльований дизайн підкреслює бойовий дух і готовність йти до кінця. Завдяки ергономічній конструкції крісло 2E GAMING HIBAGON II дає змогу налаштувати сидіння, спинку та підлокітники під потреби користувача, забезпечуючи правильне положення тіла під час гри або роботи.
Надійна основа на роки
Масивна металева хрестовина та сталева рама є запорукою тривалої експлуатації. Тож надійність крісла впродовж багатьох років використання залишиться незмінною.
Якісні матеріали
Якісне зовнішнє оздоблення з екошкіри може пропускати повітря, стійке до подряпин і зношення та легко очищується від різноманітних забруднень.
Залиште втому суперникам
Захотілося перепочити? Із конструкцією 2E GAMING HIBAGON II це легко та просто зробити! Достатньо відкинути назад спинку крісла (до 180˚), і можна розслабитися та набратися сил для наступних баталій або перегонів.
Велюрові подушки, які знають і пам’ятають, що таке турбота
Велюрові подушки – «прихована зброя» цього крісла. Адже вони дають змогу не тільки підтримати природне положення тіла, а й робити це саме в тих точках тіла, де приховано найбільше навантаження. Тепер комірна та поперекова зони в повній безпеці, адже їм гарантована максимальна підтримка, а тілу – комфорт!
Три положення регулювання
3D-регулювання підлокітників дає змогу завжди тримати руки в оптимальному положенні як для гри, так і для відпочинку.
Великі посилені колеса
Однією з ключових особливостей крісла є його великі посилені колеса діаметром 75 мм. Їх розроблено спеціально для легкого переміщення крісла без зусиль різними поверхнями. Також вони гарантують чудову маневреність, можливість швидко й легко змінювати напрямок без необхідності підіймати крісло. Це особливо корисно, коли потрібно миттєво реагувати на різні ситуації під час гри або виконання роботи.
Бажана висота
Завдяки пневматичному підйомному механізму 4-го класу користувач може регулювати висоту крісла так, як рухаються справжні професіонали – тихо, легко й плавно. Тому крісло загартовано для найекстремальніших ситуацій, витримає шалений натиск і залишиться в надійному положенні.
Механізм гойдання «метелик»
Ігрове крісло створено з думкою про комфорт власника, тому має спеціальний механізм «метелик», що дає змогу кріслу гойдатися на кут до 18°. Механізм легко регулюється за допомогою пружини, яка розташована під сидінням.
Особливості
Технічні характеристики 2E Gaming Ігрове крісло HIBAGON II Black/Camo:
Основні параметри
Повний список параметрів
Основні
| Тип | ігрове крісло |
| Регулювання | по висоті |
| кута нахилу спинки | |
| положення підлокітників | |
| Внутрішній каркас | метал /( + нейлонові стропи) |
| Оббивка | еко-шкіра |
| Механізм | метелик |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Граничний кут нахилу спинки | 90 ° - 180 ° |
| Особливості | посилена основа |
| поперекова підтримка |
Додаткові
| Підлокітник | з регулюванням 3D |
| Колеса | 5 шт. /нейлон |
| Газліфт | 4 клас |
| Наповнювач | піна високої щільності |
| Комплектація | інструкція по збірці |
| подушка для шиї /(з ефектом пам’яті) | |
| подушка для попереку /(з ефектом пам’яті) | |
| спинка | |
| сидіння | |
| механізм гойдання /(Tilt) | |
| механізм регулювання кута нахилу спинки | |
| механізм з'єднання спинки і сидіння | |
| газліфт /(клас 4) | |
| захисний кожух газліфту | |
| захисні накладки механізмів з'єднання та регулювання спинки /2 шт | |
| основа /(металева посилена) | |
| ролики /5 шт | |
| підлокітники /2 шт | |
| монтажний комплект |
Фізичні
| Розміри коробки | 85x69.5x33 см |
| Діаметр колеса | 75 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний зріст | 190 см |
| Матеріал основи | метал |
| Матеріал рами | метал |
| Колір | чорний |
| камуфляж | |
| Вага | 20.5 кг |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Вага | 23.65 кг |
| Об'єм | 0.1964 м3 |
| Характеристики | |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Тип механизма | Газ-лифт |
| Цвет | Чёрный + камуфляж |
| Тип | Геймерское кресло |